Németországi idősotthonba idősgondozót keresünk!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

A munkavégzés helye
Németország (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.05.21.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1800 -2000 EUR

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Németországi idősotthonok számára alap TÁRSALGÁSI SZINTŰ (A2) NÉMET NYELVTUDÁSSAL rendelkező tapasztalt idősgondozókat/ápolókat keresünk hosszú távra .

Feladatok:
- Az idősgondozáshoz betegápoláshoz kapcsolódó feladatok ellátása,
- A higiéniai előírások, elvárások betartása

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit biztosítunk az Ön számára:
- Az Ön elkötelezettségét egy átlag feletti jövedelemmel honoráljuk, kb. nettó 1430-1700€
- Ingyen szállás a munkahelye közvetlen közelében
- Német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
- Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül
- 25 % túlóra pótlék, 50% hétvégi pótlék, 100 % ünnepnapokon, Szabadságpénz, Karácsonyi bónusz
- Munkaruhát biztosítunk
- Lehetőség heti előlegfizetésre
- Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha az állásajánlattal kapcsolatban bármilyen kérdésük van, azt feltehetik a következő email címen: munka@dremo.com vagy látogassák meg oldalunkat: www.dremo.com
Kapcsolattartó: Badacsonyi Rita; Elérhető: +493518977523; +3662815008 H-P: 9-16 óráig
Jelentkezéseket fényképes, NÉMET nyelvű szakmai önéletrajzzal várjuk.

Megbízó

Kórházak, járóbeteg-szakellátás, egyéb egészségügyi ellátás

Németországi Idősek Otthona

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Képzési szak

Beteggondozó, Idősgondozó, ápoló

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Alapszint (A2)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

3

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
- Releváns szakirányú végzettség, (OKJ-s képzéseket is elfogadjuk)
- Rokonszakmával több éves munkatapasztalat: kórházban, idősotthonban, szociális otthonban vagy hasonló intézményben (legalább 1 év) vagy 24 órás ápolásban (legalább 3 év)
- Alap társalgási szintű német nyelvtudás (A2); haladó nyelvtudás előny (B1)
- Utazási hajlandóság, terhelhetőség
- B jogosítvány, saját személyautó előny
- Hajlandóság több műszakban dolgozásra, hétvégén ill. ünnepnapokon munkavégzésre
- Számítógépes alapismeretek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Dremo GmbH egy családi tulajdonban lévő, közepes méretű drezdai cég, amely büszkén tekinthet vissza 20 éves múltjára és tapasztalatára az állásközvetítés területén. Csapatunk tapasztalattal és odaadóan dolgozik azért, hogy a munkatársaink és ügyfeleink sikeresen együtt dolgozhassanak országszerte.
Munkásainknak azt a lehetőséget nyújtjuk, hogy egy széles ügyfélkörön belül minél rövidebb idő alatt helyezkedhessenek el, rövid idő alatt változatos tevékenységeket végezzenek és sokoldalú szakmai tapasztalatot gyűjtsenek. Az alkalmazási területeink: fa és fémfeldolgozás, üzleti és belsőépítészet, járófelület és parketta burkolás, villanyszerelői tevékenységek, vízvezeték szerelés, fűtés és légkondicionálás, idősotthonokban történő ápolás.

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Overbeckstraße 21
D-01139 Dresden
Németország

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Badacsonyi Rita
Tel.: +493518977523
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3327547   Megjelentetés dátuma: 2018.05.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1800 -2000 EUR