Eladó-értékesítő

DRB Kft.

A munkavégzés helye
Budaörs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- vásárlók szakmai szempontoknak, szabványoknak megfelelő kiszolgálása, az értékesítések számának növelése a vevői elégedettség elérésével
- az üzlet arculatának gondozása
- aktuális lakberendezései trendek nyomon követése, azok alkalmazása az értékesítés során
- felel az üzlet napi tevékenységéhez kötődő adminisztratív feladatok ellátásáért
- biztosítja a rendelések pontos felvételét és leadását

Amit kínálunk:
- biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
- európai szintű jövedelem + kiemelt jutalék
- elegáns, exkluzív és inspiráló munkakörnyezet

Cégről rövid jellemzés:
Közel 1 évtizede működő bútorhálózatunk arculatának kiterjesztéseként egy olyan új irányzatot hoztunk létre, amelyhez azok jelentkezését várjuk, akik szeretnének egy színvonalas, exkluzív munkakörnyezetben dolgozni és kamatoztatni kreatív, alkotó szellemű lakberendezői készségeiket.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Egyéb ismeretek

Microsoft Excel - alapok
Microsoft Word - alapok

Készségek és személyes tulajdonságok

- kiváló kapcsolatteremtő képesség
- nagyfokú rugalmasság
- motiváltság és a feladat iránti elkötelezettség
- az aktuális lakberendezési trendek iránti érdeklődés
- igényes megjelenés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Országos, kiskereskedelmi tevékenységgel foglalkozó cég munkatársat keres akár azonnali kezdéssel.

- Versenyképes jövedelem: alapbér + kiemelt jutalék
- Biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
- Előrelépési lehetőség
- Fiatal és családias munkakörnyezet

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:
allaspalyazat.uzletvezeto@gmail.com

A cég címe

DRB Bútor Kft.
Nagy Jenő utca 1. 1/2.
6720 Szeged

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kormos Adrienn
Tel.: 06203474492
E-mail: Küldje el önéletrajzát