Sajtértékesítő rendezvényeken, piacokon (bentlakásos)

Dr. Zsótérné Lina Gianina Sidonia (Zsótér Sajtház)

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapest/Gyúró

Munkaidő
Érdekel a kézműves sajtok különleges világa? Érdekel a termelői piacok, fesztiválok pörgése és hangulata?
Ha a válasz két igen érdemes továbbolvasnod….

Zsótér Sajtház

Értékesítő/logisztikai munkatárs (bentlakásos)

pozicióba keres kollegákat

Feladatok időkeretes rendszerben (45-50 munkaóra és két pihenőnap hetente):

- értékesítés piacokon/rendezvényeken/fesztiválokon
- beszerzés, áru és személyszállítás
- kiegészítő feladatok ellátása a gazdaságban

Szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel.

Nyitottság, megbízhatóság, jó munkabíró képesség, egészségügyi alkalmasság, erkölcsi bizonyítvány, jó kommunikációs készség, megfelelő megjelenés valamint B kat.jogosítvány vezetési gyakorlattal szükséges!

Juttatások: versenyképes alapfizetés, értékesítési jutalék,
összkomfortos szolgálati minigarzon wifivel, kábeltévével

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

családi sajtmanufaktúra, friss kecske és tehehénsajtok, érlelt sajtok, sajtkülönlegességek

Az alkalmazottak száma

2 alkalmazott

A cég címe

dr. Zsótérné Lina Gianina Sidonia (Zsótér Sajtház)
Petőfi u. 74.
2464 Gyúró