Strojárske práce- Dánsko (od 2600€/mesiac)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Dánsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti v strojárskom priemysle.
jedná sa o prácu v rôznych oblastiach Dánska
- zváranie rôznych železných konštrukcii
- zváranie MIG/MAG
- zváranie TIG
- práca v priemysle
- príprava materiálu
- čítanie výkresov
alebo
- skúsenosti s MAZAK
- práca s rôznymi materiálmi

Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

- mzda od 2600€/mesiac ( záleží od predchádzajúcich pracovných skúseností)
- platené nadčasy
- výplata každé 2 týždne
- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom (180€-380€/2 týždne, záleží od lokality)
- spoločnosť poskytuje auto zamestnancom

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite emailom na [email protected]:
- životopis v anglickom jazyku
- písomné referencie od predošlého zamestnávateľa s telefonickým kontaktom sú výhodou
- fotografie z predchádzajúceho zamestnania (výhodou)

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky: +421 910 901 936, +421 911 279 723, , 047/5622620, emailom: [email protected], osobne: DK Recruitment Services s.r.o., Ul. K. Mikszátha 6, Rimavská Sobota, on-line: www.dkrs.sk.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Dlhodobý a spoľahlivý klient

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zvárač

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

DK Recruitment Services s.r.o. is a Slovak personnel agency which has been set up to provide advice and consulting related to the field of human resources and personnel matters. Our aim is to find a suitable position for each candidate, and to find the best possible employee for each client.
Our working team follows a principle to offer each client highly professional, personal and discreet approach. We understand that different requirements of our clients arise from each person being unique and that is why we always offer solutions which carefully respect all our clients' anticipations. Employers from the whole of the European Union rank among our partners and that gives our clients better chances to find fulfilment on the job market and to cultivate their qualification skills.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

K.Mikszátha 6
979 01 Rimavská Sobota

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Júlia Machyniaková
Tel.: +421910901936
E-mail: poslať životopis
ID: 3532204   Megjelentetés dátuma: 2018.11.06.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   3500