Sadrokartonisti- Holandsko (od 2070€/netto/mesiac)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme sadrokartonistov, ktorí majú dlhodobé skúsenosti s touto prácou. Jedná sa o rozličné sadrokartonážne práce. Pracuje sa na rôznych projektoch po celom Holandsku.
Uchádzači by mali mať skúsenosti s prácami ako:
- montáž stropných konštrukcií, priečkových stien s následným vyplnením izolácie
- vypĺňanie zvukovou izoláciou, lepenie zvukovo-izolačných pások po obvode steny
- rezanie (sadrokartónu, profilov, pásky), skrutkovanie, skracovanie, predlžovanie ALU profilov
- realizácie spojov a rohov medzi sadrokartónovými doskami (pásky, ALU profily – vnútorné a vonkajšie rohy)
- dokončovacie práce (tmelenie, páskovanie, brúsenie, zahladzovanie a pod.)

- mzda od 2070€ Netto /173hod/mesiac
- mzda vyplácaná týždenne, pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + možné nadčasy
- ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
¬- pomoc so všetkými registráciami
- práca je na hlavný pracovný pomer, zahraničnú zmluvu

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom:
- podrobne rozpísaný životopis anglickom jazyku
- referencie od predošlých zamestnávateľov/klientov
K dispozícii sme Vám emailom: info@dkrs.sk, telefonicky: 0910 901 936, 047/5622620.
Web: www.dkrs.sk alebo Facebook: DK Recruitment Services.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Dlhodobý a spoľahlivý klient.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sadrokartonista

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- vyžaduje sa prax v odbore min. 3 roky za posledných 5 rokov
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- vlastné auto k dispozícii je veľkou výhodou
- vlastné náradie
- dobrý zdravotný stav
- presnosť, zodpovednosť, flexibilita

DK Recruitment Services s.r.o. is a Slovak personnel agency which has been set up to provide advice and consulting related to the field of human resources and personnel matters. Our aim is to find a suitable position for each candidate, and to find the best possible employee for each client.
Our working team follows a principle to offer each client highly professional, personal and discreet approach. We understand that different requirements of our clients arise from each person being unique and that is why we always offer solutions which carefully respect all our clients' anticipations. Employers from the whole of the European Union rank among our partners and that gives our clients better chances to find fulfilment on the job market and to cultivate their qualification skills.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

K.Mikszátha 6
979 01 Rimavská Sobota

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Júlia Machyniaková
Tel.: +421910901936
E-mail: poslať životopis
ID: 3491808   Megjelentetés dátuma: 2018.09.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   2600