Építésvezető/projektvezető

Dimensio Mérnöki Iroda Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

27 éve működő, magyar tulajdonú cégcsoport munkatársat keres

ÉPÍTÉSVEZETŐ/PROJEKTVEZETŐ
munkakör betöltésére

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:
-Kivitelezés helyszíni előkészítése, irányítása
-Kiviteli dokumentációk felülvizsgálata, ütemterv készítése, betartása, betartatása
-Kapcsolattartás az építtetővel, műszaki ellenőrrel
-Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása
-Saját dolgozói létszám és az alvállalkozók - különböző szakágak munkájának összehangolása, irányítása, ellenőrzése, a teljesített munkák leigazolása
-Koordinációs értekezleteken való részvétel
-Kimutatások, elszámolások készítése és kiértékelése
-A költségoldal folyamatos nyomon követése
-Elektronikus építési napló naprakész vezetése
-Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk készítésében
-A technológiával, munkavédelemmel, minőséggel kapcsolatos követelmények betartása és betartatása

Elvárásaink:
-Felsőfokú építőipari végzettség
-Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás
-Nagy munkabírás, önálló munkavégzés
-Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
-Kimagasló kommunikációs- és szervezőkészség
-Nagyfokú mobilitás
-"B" kategóriás jogosítvány
-Saját gépjármű
-Büntetlen előélet

Amit kínálunk:
-Stabil, biztos, hosszútávú munkalehetőség
-Stabil vállalati háttér
-Önálló feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
-Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapesten és Pest megyében

A fizetési igénnyel ellátott fényképes szakmai önéletrajzot és motivációs levelet az office@dimensio.hu e-mail címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat