Munkahelyi Mérnök

Dimensio Mérnöki Iroda Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

27 éve működő, magyar tulajdonú cégcsoport munkatársat keres

MUNKAHELYI MÉRNÖK
munkakör betöltésére

Főbb feladatok:
* a kivitelezés napi munkafolyamatainak előkészítése, szervezése, irányítása, ellenőrzése
* fel- és levonulás megszervezése, lebonyolítása
* építésvezetők műszaki és adminisztratív munkájának támogatása
* előkészítői munkában való részvétel
* munkában résztvevő alvállalkozók koordinálása
* biztonsági- és egészségvédelmi terv betartatása
* anyagszükségletek konkretizálása, leadása
* építési napló vezetése

Elvárás:
* építőipari végzettség
* számítógépes ismeretek (Office és CAD)
* „B” kategóriás jogosítvány
* büntetlen előélet

Amit kínálunk:
* versenyképes jövedelem
* teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
* hosszú távú munkalehetőség
* azonnali kezdés

Egyéb információ az állásról:
* Pályakezdők jelentkezését is várjuk
* Munkavégzés helye: Budapesten és Pest megyében

A fizetési igénnyel ellátott fényképes szakmai önéletrajzot és motivációs levelet az office@dimensio.hu e-mail címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat