Szervizmérnök

DIGITAL Kft.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A 30 éves múlttal rendelkező szegedi DIGITAL Kft. szervizmérnöki pozícióra keres munkatársat.

Feladatok:
• PC-k, perifériák konfigurálása, javítása
• Részvétel a hálózatépítési projektekben
• Windows és Linux desktop op. rendszerek telepítése, üzemeltetés támogatása
• Telepítési dokumentációk készítése
• Az értékesítési tevékenységek szakmai/műszaki támogatása
• Önképzés, oktatásokon való részvétel

Elvárások:
• Villamosmérnök, mérnök-informatikus vagy informatikus végzettség
• Jó probléma megoldó képesség, önállóság
• Ügyfélközpontú felfogás, agilis, kreatív munkavégzés
• Angol nyelvtudás (minimum jó olvasási készség)

Előny:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Meglévő (ECDL-nél komolyabb) IT vizsga
• Felhő megoldások felhasználói szintű ismerete (Office365, Azure)

Amit kínálunk:
• Képzéseken való részvételi lehetőség, minősítések elérése, vizsgák letétele
• Feladat orientált munkavégzés, rugalmas munkaidő
• Gyártók által biztosított képzések
• Támogató csapat, stabil cég, modern technológiák
• Versenyképes juttatási csomag

Egyéb:
• Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezését a hr@digital.co.hu e-mail címre várjuk. Kérjük, csatolja önéletrajzát!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Windows - haladó
UNIX/Linux - haladó

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk informatikai rendszerek tervezésével, szállításával, üzembe helyezésével és támogatásával foglalkozik 1986 óta. Bővebben: www.digital.co.hu

A cég címe

Csongrádi sgt. 83.
6723 Szeged