Rendszermérnök

DIGITAL Kft.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A több, mint 30 éves múlttal rendelkező szegedi DIGITAL Kft. rendszermérnöki pozícióra munkatársat keres.

Feladatok:
• Rendszerintegrációs projektekben való aktív részvétel,
• Ügyfelek informatikai rendszerének támogatása (desktop, hálózat, szerver)
• Linux és Windows operációs rendszerek telepítése, üzemeltetés támogatása,
• Az értékesítési tevékenységek szakmai, műszaki támogatása
• Részvétel az informatikai rendszerek tervezésében,
• Rendszertervek, dokumentációk készítése,
• Kapcsolattartás az ügyfelek informatikai munkatársaival, gyártókkal, beszállítókkal,
• Oktatásokon való részvétel.

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség (Előny: informatikus, mérnök-informatikus, villamosmérnök),
• Jó probléma megoldó képesség, nagyfokú önállóság,
• Agilis, kreatív munkavégzés,
• B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
• Virtualizációs megoldások ismerete (VMware, Hyper-V),
• Microsoft felhő megoldások ismerete (Office365, Microsoft365, Azure)
• Angol nyelvtudás,
• Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:
• Képzéseken való részvételi lehetőség, minősítések elérése, vizsgák letétele,
• Feladatorientált munkavégzés, rugalmas munkaidő,
• Gyártók által biztosított képzések,
• Támogató csapat, stabil cég, modern technológiák,
• Versenyképes juttatási csomag,

Egyéb:
• Munkavégzés helye: Szeged

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Egyéb ismeretek

Microsoft Windows - szakértő
A Windows szerverek adminisztrációja - haladó
LAN/WAN Adminisztráció - haladó
Ügyfél/szerver adminisztráció - haladó

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk informatikai rendszerek tervezésével, szállításával, üzembehelyezésével és támogatásával foglalkozik 1986 óta. Bővebben: www.digital.co.hu

A cég címe

Csongrádi sgt. 83.
6723 Szeged