Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Könyvelő

DiaKont Kft

A munkavégzés helye
Távmunka
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
Megfelelés esetén azonnal
Bérfeltételek (bruttó)
210 600 Ft/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

ÚJPEST-KÖZPONTI KÖNYVELŐIRODÁNK KÖNYVELŐ MUNKATÁRSAT KERES
Feladatok:
- Ügyfeleink számára teljeskörű és önálló könyvelés végzése (vevő, szállító, bank, pénztár, vegyes bizonylatok),
- Vevő, szállító és adófolyószámlák valamint főkönyv folyamatos egyeztetése,
- Adóbevallások, adatszolgáltatások előkészítése,
- Aktív részvétel a zárlati (havi, év végi) tevékenységekben,
- Analitikák, kimutatások készítése
- Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások, előnyök:
- könyvelői, mérlegképes könyvelői végzettség
- számítástechnikai ismeret ( world, excel)
- egy vállalatirányítási rendszer ismerete (Oracle, AX, Nagy Machinátor)
- 1,5-2 éves könyvelőirodai tapasztalat, vagy legalább 2 éves könyvelői tapasztalat,
- önálló munkavégzés, ügyfél orientáltság,
- precizitás, szakmai igényesség,
- további előny: bérszámfejtési ismeretek és Combosoft ügyviteli program ismerete.

További információk:
- rugalmas munkaidő, illetve HomeOffice lehetséges.
- rotációban (hetente 1-2 nap, vagy 5-6 hetente 1 teljes hét) min. 4 óra helyszíni irodai munkavégzés.
- az állás alapvetően teljes munkaidős, de variálható. A feladatok mennyisége viszont egy teljes munkaidős jelentkezőt kíván.

Egyéb béren kívüli juttatások

Próbaidő után SzÉP kártya feltöltés vendéglátó zseb, évi 150 eFt ( időarányosan) összegben. Mérlegzáráskor további SzÉP zsebek feltöltése.

Információk a kiválasztási folyamatról

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzot kérünk szépen, a fizetési igény megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

számvitel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Szakmai tapasztalat években

könyvelőirodai környezet
2

Készségek és személyes tulajdonságok

Szakmai igényesség, precizitás, rugalmasság, terhelhetőség, jó kommunikációs készség, egészséges gyorsaság,

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Könyvelőirodánk (a jogelődöt is fegyelembe véve) 1997 óta működik. Különféle tevékenységekkel foglalkozó különböző fajta és méretű társasági formáknak könyvelünk.

A cég címe

DiaKont Kft
1042 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Sipos Enikő
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Erre az álláshirdetésre most önéletrajz nélkül is jelentkezhet. Elég elküldenie a jelentkezést.
ID: 3941180  Megjelentetés dátuma: 2020.07.22.  A munkabér alsó határa (bruttó): 210 600 Ft/hónap