Pracovník v sklade v Nemecku bez znalosti jazyka (Ref. č.: EFDPS01/2018)

Dessauer Personalservice GmbH

Miesto práce
Zittauer Str., Erfurt, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
25.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Brutto za 151,67 hodín 1434,50€, Odmeny od 200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jedná sa o chladný sklad s potravinami (teplota cca 8 C)
- pracovník jazdi na nízkozdvižnom vozíku ukladá tovar podľa zaradenia
- sortovanie tovaru podľa objednávok
- ukladanie potravín do klietok alebo bedničiek
- dvíhanie bedničiek s potravinami
- pomocné práce v sklade
- manipulovanie s tovarom v priestoroch skladu
- príprava a balenie tovaru na palety
- práca s paletovým vozíkom
- etiketovanie tovaru
- a iné rôzne skladové práce (triedenie, balenie, kontrola)

Slovenský koordinátor na mieste práce,
Pomoc pri vybavení všetkých potrebných dokumentov potrebných pre prácu v Nemecku.
Výplata vždy na čas a to 15. tého v mesiaci,
Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú,
Ubytovanie je zabezpečené a zamestnanec si ho hradí sám vo výške 250 euro, strháva sa Vám to z výplaty, neplatíte nič vopred !!!
Neplatíte žiadne Sprostredkovateľské poplatky ani teraz ani potom !!!!!
!!! Práca je bez znalosti jazyka (vhodné pre absolventov ako ŠTART v DE, vybavíme všetky potrebné dokumenty, všetky prihlásenia... )!!!

Mzda 9,50€/h brutto + príplatky: Nočná 25%, Nedeľa 50%, sviatok 100%
Mesačné výkonnostné odmeny -pri splnení objednávok (normy) sú mesačne cca 200-300€ Brutto. Na to aby ste sa naučili plniť normu máte 6 mesiacov.
Dlhodobé a stabilné zamestnanie na nemeckú pracovnú zmluvu. Zmluvu máte na 151,67 hodín za mesiac.
Po 6.mesiacoch prechod priamo pod firmu ako kmeňový zamestnanec (plat v čistom cca 1500eur + odmeny, plat pod nemeckou agentúrou cca 1150 eur v čistom - ubytovanie + odmeny cca 200-300 euro )
Pod agentúrou sa robia len poobedné (pod firmou ranné a poobedné )
Pracuje sa od nedele do piatku od 08.00-17.00 nie viac ako 10hodín za deň

Životopis s fotkou !!! nám zasielajte prosím na emial: llacko@dessauer-personalservice.de alebo nás kontaktujte telefonicky. Ozveme sa len vybraným uchádzačom. Ak sa rozhodnete telefonovať tak prosím do 17 00 hod. Ak nájdete našu pracovnú ponuku aj neskôr neváhajte nás kontaktovať stále máme rôzne pracovné miesta, stále hľadáme šikovných ľudí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Nemecká spoločnosť, ktorá pôsobí v potravinárskom priemysle. Zaoberá sa predajom a distribúciou potravín do maloobchodnej siete.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť samostatne pracovať
- schopnosť systematickej práce
- ochota pracovať v prípade potreby nadčas
- zodpovednosť
- zvládanie stresových situácií
- zmysel pre detail a dôslednosť
- ochota rýchlo sa učiť nové veci

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zittauer Straße 27
99091 Erfurt
Nemecko
ID: 3418056   Megjelentetés dátuma: 2018.06.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Brutto za 151,67 hodín 1434,50€, Odmeny od 200