Kereskedelmi ügyintéző

DEMÓ-97 KFT

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Demó-97 Kft. csapatának bővítése céljából keresi új munkatársát, a fenti pozícióra.

A Demó-97 Kft az ipari beszállítás terén 20 éves tapasztalattal rendelkező vállalkozás.
Értékesítési szolgáltatásunk főbb szektorai a csiszolás, hegesztés , munkavédelem, melyből jelentős importtal rendelkezünk.

Feladatok:
- Partnereink által leadott rendelések, árajánlat kérések kezelése CRM rendszerben.
- A megrendelt termékek összekészítése, szállítólevelek, számlák készítése.
- Folyamatos kapcsolattartás a beszállítóinkkal, vevőinkkel.
- Az üzletkötők háttértámogatása.

Téged keresünk ,ha szívesen használod az eszed, jó problémamegoldó készséged, a határidőket be tudod tartani, munkavégzésed pontos, és precíz
Angol nyelvtudás szükséges

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva tudsz.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk 1995-ben alakult, egyéni csiszolástechinkával, hegesztéstechnikával foglalkozó cégként, Demó-97 EC néven. Feladatunknak tekintjük, hogy az Önök vállalatait és ipari üzemeit, gyorsan és udvariasan kiszolgáljuk és az előírásoknak mindenben megfelelő, kiváló minőségű termékeket a telephelyükre eljuttassuk.
Folyamatos piackutatásunk révén mindig a legjobb áron kínálunk kifogástalan minőségű árut. Beszállítóinkkal szemben elvárjuk az általunk, s a vevőink által támasztott minőségi követelmények betartását, s a folyamatos önkontrollt. Rendszeresen vizsgáljuk a piacot, hogy lehetőség szerint előre felmérjük ügyfeleink várható igényeit, s az így nyújtott minőségi szolgáltatással és áruval eleget tegyünk a jövő elvárásainak, partnereink követelményeinek.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

DEMÓ-97 KFT
Dorozsmai út 61
6791 Szeged