Gazdasági munkatárs

Danubius Zrt

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

„Építsd karrieredet a minőségi vendéglátás jegyében! Várunk az évszázados tradíciókkal rendelkező győri Hotel Rába City Center csapatába!”

A DANUBIUS HOTEL RÁBA
GAZDASÁGI MUNKATÁRSAT
keres

Főbb feladatok:
• Beérkező számlák iktatása, kontírozása, kimenő posta kezelése
• Tárgyi eszközök állományba vétele, leltározásban való részvétel
• Főkönyvi havi zárásban aktív részvétel, havi egyeztetések
• Havi időbeli elhatárolások, vegyes könyvelési tételek feladása
• Munkaruha nyilvántartás, kiküldetések nyomon követése

Az ideális jelölt:
• Érettségi bizonyítvánnyal rendelkezik, középfokú számviteli ügyintéző végzettség
• Jól kezeli az irodai programokat – különös tekintettel a Microsoft Office Excel és Outlook-ra
• Precízen és pontosan végzi munkáját

Mit ajánlunk munkatársainknak?
• Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet, versenyképes juttatási csomagot.
• Az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
• Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
• Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
• Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
• Ünnepi, közösségi rendezvényeket és egész évben izgalmas vállalati programokat
• Karácsonyi jutalmat
• Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.
• Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi e-mail címre várjuk:
Beke Róbert – Gazdasági igazgató
[email protected]

LÁTOGASS EL A DANUBIUS KARRIER OLDALÁRA IS!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A közép-európai térség meghatározó szállodaipari nagyvállalata.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Hotel Rába City Center***
Árpád út 34.
9021 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Beke Róbert
E-mail: Küldje el önéletrajzát