Gazdasági munkatárs

Danubius Zrt

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

„Építsd karrieredet a minőségi vendéglátás jegyében! Várunk az évszázados tradíciókkal rendelkező győri Hotel Rába City Center csapatába!”

A DANUBIUS HOTEL RÁBA

GAZDASÁGI MUNKATÁRSAT
keres

Főbb feladatok:
Házi pénztár vezetése
- Áruátvétel és a hozzá kapcsolódó dokumentáció kezelése
- Részvétel a leltárban és a hozzá kapcsolódó dokumentáció kezelése
- Bevételezés, részvétel a havi zárásban

Az ideális jelölt:
- Érettségi bizonyítvánnyal rendelkezik
- Jól kezeli az irodai programokat – különös tekintettel a Microsoft Office Excel és Outlook-ra
- Precízen és pontosan végzi munkáját

Mit ajánlunk munkatársainknak?
- Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet, versenyképes juttatás csomagot.
- Az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
- Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
- Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
- Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
- Ünnepi, közösségi rendezvényeket és egész évben izgalmas vállalati programokat
- Karácsonyi jutalmat
- Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.
- Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi e-mail címre várjuk:
Bálint Mónika – HR vezető
raba.hr@danubiushotlels.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A közép-európai térség meghatározó szállodaipari nagyvállalata.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Hotel Rába City Center***
Árpád út 34.
9021 Győr