Szakács

Danubius Zrt

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dolgozz velünk, várunk téged a folyók városában! Jelentkezz a győri Hotel Rába City Center*** csapatába!

A Danubius Zrt. Hotel Rába
SZAKÁCS
munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:
• Az adott műszakban felettese által részére kiadott feladatnak megfelelően elkészíti az egyes ételeket a receptúrák szerint.
• Munkaterületét, eszközeit, gépeit felkészíti, tisztán tartja.
• Tálal, részt vesz a büfétöltésben a kiadott tálalási standardoknak megfelelően.
• Gazdaságosan a receptúrák alapján használja fel a nyersanyagokat.
• Gondoskodik az ételek, készítmények szakszerű tárolásáról és a kapcsolódó adminisztrációról a HACCP szerint.
• Munkája során következetesen betartja a konyha higiénés szabályokat, a HACCP-előírásokat, procedúrákat.
• Nyomon követi a gasztronómiai trendeket.

Elvárásaink:
• Szakács bizonyítvány
• Motivált, dinamikus munkához való hozzáállás
• Ápolt, tiszta, rendezett megjelenés

Előnyt jelent:
• Szállodában szerzett szakmai tapasztalat.

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
• Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
• Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
• Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
• Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
• Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
• Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
• Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal
az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
[email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A közép-európai térség meghatározó szállodaipari nagyvállalata.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Hotel Rába City Center***
Árpád út 34.
9021 Győr