Pincér

Danubius Zrt

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

„Építsd karrieredet a minőségi vendéglátás jegyében! Várunk az évszázados tradíciókkal rendelkező győri Hotel Rába City Center csapatába!”

A DANUBIUS HOTEL RÁBA

PINCÉR

munkatársat keres

Főbb feladatok:
• Közreműködik a vendégek ültetésében
• Felveszi a rendelést, italokat, ételeket kínál
• Tájékoztatást nyújt az ételekről és italokról
• Gondoskodik a vendég fizettetéséről
• Közreműködik a vendégek reggeliztetésében
• Ellátja a szobaszerviz rendeléseket
• Segíti az éttermi és rendezvénytermek berendezését, beállítja és megteríti az asztalokat
• Ellenőrzi a vendégek jogosultságát

Az ideális jelölt:
• Felszolgálói tapasztalattal rendelkezik
• Vállalja a többműszakos munkarendet
• Társalgási szintű német nyelvtudással rendelkezik
• Jó kommunikációs képessége van
• Precíz
• Megjelenésére igényes

Mit ajánlunk munkatársainknak?
• Igény esetén lakhatási lehetőséget
• Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
• Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
• Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
• Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
• Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
• Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
• Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
• Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi e-mail címre várjuk:
Bálint Mónika – HR vezető
raba.hr@danubiushotlels.com

LÁTOGASS EL A DANUBIUS KARRIER OLDALÁRA IS!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Éttermi vendéglátás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A közép-európai térség meghatározó szállodaipari nagyvállalata.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Hotel Rába City Center***
Árpád út 34.
9021 Győr