Értékesítési munkatárs

Danubius Zrt

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dolgozz velünk, egy stabil nemzetközi vállalatnál, a belváros pörgésében!
Jelentkezz a győri Hotel Rába City Center*** csapatába!

A Danubius Zrt. Hotel Rába
ÉRTÉKESÍTÉSI
munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:
• Új üzleti partnerek felkutatása, folyamatos kapcsolattartás a szerződött partnerekkel, a szerzett információk révén az adatbázis frissítése, karbantartása, eladásösztönzők kidolgozása
• Munkavégzése során prioritást élvez a szálloda értékesítési stratégiájában meghatározott célok végrehajtása.
• Részt vesz úgy központi, mint szállodai kezdeményezésű, értékesítési utakon, work shop-okon, kiállításokon.
• A tevékenységéhez kapcsolódóan rendszeres és eseti kimutatásokat, elemzéseket készít.

Elvárásaink:
• Középfokú német és angol nyelvismeret
• Jó kommunikációs képesség
• Jó csapatjátékos
• Ápolt megjelenés
• Idegenforgalmi végzettség és tapasztalat előny, de nem feltétel.

Előnyt jelent:
• Szállodai recepción és/vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat;

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
• Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
• Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
• Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
• Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
• Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
• Jelképes árú főétkezést.
• Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
• Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal
az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
raba.hr@danubiushotels.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A közép-európai térség meghatározó szállodaipari nagyvállalata.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Hotel Rába City Center***
Árpád út 34.
9021 Győr