Külkereskedelmi ügyintéző

Cyclolab Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Export-import ügyintézőként fő feladat az export, az import és szállítások lebonyolítása, számlák kiállítása
• Árajánlatok adása, szerződések kezelése
• Készletellenőrzés
• Fuvareszközök megrendelése, emellett a szállítások határidőre történő lebonyolítása
• Az export- és importszállításokhoz szükséges okmányok beszerzése, adott esetben azok hitelesítését, és az áruellenérték beszedéséhez szükséges okmányok összeállítása.
• Feladat a minőségbiztosítással együttműködve reklamációk kezelése is

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Export-import bonyolításban szerzett tapasztalat
• Angol nyelvtudás írásban és szóban
• Feladatokban precíz munkavégzés
• Stressz tűrés, rugalmasság

Előnyök:
• Gyógyszer/vegyipar ipar területen szerzett tapasztalat
• Számítástechnikai érdeklődés
• Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:
• Kiemelkedő bérezés
• Cafeteria
• 13. havi bér
• Önálló munkavégzés
• Sikerorientált munkakörnyezet, támogató csapat

Munkavégzés helye:
Budapest 9. ker

Jelentkezését az Elküldöm az önéletrajzom gombra kattintva várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk KKV szektorban tevékenykedő, gyógyszersegédanyag gyártással és kutatás fejlesztéssel foglalkozó 35 fős magáncég.

A cég címe

Illatos út 7.
1097 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szejtli Gabriella
E-mail: Küldje el önéletrajzát