Telemarketinges-ügyfélszolgálatos

CTK.HU Társkereső Kft.

A munkavégzés helye
Fény u., Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A tevékenységi körében piacvezető CTK.HU Társkereső Kft. Telemarketinges-ügyfélszolgálatos munkatársakat keres budapesti call-centerébe, 8 órás munkakörbe.

Ami a feladatod lesz:
● Telemarketinges időpont egyeztetés
● Meleghívások kezdeményezése regisztrált ügyfeleknek
● Prémium szolgáltatás személyes értékesítése
● Telefonos és személyes kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
● Ügyfelek aktív támogatása a társkeresési folyamatban
● A tevékenységek pontos, precíz adminisztrációja, táblázatkezelés

Amit kérünk Tőled:
● Érettségi vizsga
● Telemarketinges / ügyfélszolgálatos munkatapasztalat
● A párkapcsolatok, társkeresés területe iránti érdeklődés
● Kitűnő írásos és szóbeli kommunikációs készség
● Jó fellépésű, bizalmat ébresztő személyiség
● Teljesítmény orientáltság
● MS Office alkalmazások ismerete
● COACH végzettség előny

Amit kínálunk:
● Alapfizetés + teljesítményarányos jutalékrendszer
● Igényes, modern munkakörnyezet
● Karrierlehetőség mentori és csoportvezetői pozíció betöltésére
● Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása tapasztalt vezetők támogatásával
● Hosszú távú munkalehetőség
● Azonnali kezdés

A munkavégzés helyéről:
● II. kerület Millenáris Park
● Gerinckímélő székek, állítható magasságú asztalok
● Pozitív munkahelyi légkör, fiatal csapat
● A jó hangulathoz és eredményes munkához korlátlan kávé

A fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a lenti "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva küldje el.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Tevékenységi körében piacvezető társkereső.

A cég címe

Fény utca 16.
1024 Budapest

Kapcsolat