Marketing specialista

CSŐSZ KFT

A munkavégzés helye
Nyíregyháza
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Adminisztratív feladatok ellátása
• Marketing vezetői feladatok ellátása
• Online és közösségi média marketinghez kapcsolódó tevekénységek és hirdetési felületek kezelése
• Promóciók megszervezése az értékesítési területtel összhangban
• Marketing megjelenésekkel, reprezentációs anyagokkal kapcsolatos feladatok ellátása
• Kapcsolattartás nyomdával, beszállítókkal, gyártás előkészítése, kivitelezés nyomon követése
• Kampányok lebonyolítása, rendezvények szervezése
• Kapcsolattartás az importőrökkel
• PPC/SEO és CONTENT marketing ismeretek

Elvárások:
• Magas szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
• Sikerorientált, minőségre törekvő személyiség
• Szorgalom, fejlődés iránti igény
• Cél- és eredmény orientáltság
• Erős kommunikációs készség
• B kategóriás jogosítvány

Előny:
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Marketing területen szerzett tapasztalat
• Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
• Közösségi média kampányok lebonyolításában szerzett tapasztalat
• Rendezvényszervezésben való jártasság
• Nyomdai folyamatokban való jártasság
• Grafikai programok (pl.: CorelDraw; PhotoShop, Ai, Id) ismerete
• Weboldalak, kommunikációs felületek szerkesztése és folyamatos frissítése

Amit mi kínálunk:
• Rendszeres, ingyenes oktatások, tréningek, fejlődési lehetőség
• Teljes körű szakmai beillesztés
• Modern és igényes munkakörnyezet
• Stabil vállalati háttér
• Fiatalos, lendületes, támogató csapat
• Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Abban az esetben, ha önéletrajza alapján a munkakör betöltésére esélyesnek találjuk, kollégánk hamarosan jelentkezni fog időpont egyeztetéssel kapcsolatban.
A jelentkező a munkakörre benyújtott pályázati anyagával kapcsolatban hozzájárulását adja személyes adatai megismeréséhez, kezeléséhez a felvételi eljárásban résztvevők számára.
Az önéletrajzokat a felvételi folyamat végéig tároljuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Csősz-Platán Cégcsoport a térség meghatározó szereplője autószerviz és értékesítésben Szabolcs megye három pontján. Mindent, amit teszünk, az ügyfelekért tesszük. Üzleti filozófiánk 1990 óta továbbra sem változott:

„Többet nyújtani, mint amit az ügyfél elvár,
s ezt napról napra meghaladni!„

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

CSŐSZ KFT
Rákóczi u. 60.
4400 Nyíregyháza

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szabó-Czvik Renáta
E-mail: Küldje el önéletrajzát