Mérlegképes könyvelő

Consider Könyvelő Iroda Kft

A munkavégzés helye
Budapest, XIII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

ÚJ MUNKATÁRSAT KERES
Mérlegképes könyvelő munkakörben

Miért érdemes nálunk dolgozni?

- Értéket teremtünk magunk és ügyfeleink részére
- Olyan Ügyfélkörrel rendelkezünk, akik értékelik és elismerik a szolgáltatásainkat
- Működésünk egyszerű elvekre épül, amely minden helyzetben biztonságot nyújt
- Kiemelkedő csapatszellem, baráti, egymást támogató a munkahelyi légkör
- Gondoskodunk munkatársainkról, támogatjuk az önálló munkavégzést és a személyes fejlődést
- Nagy hangsúlyt fektetünk a mindennapi munka pozitív visszajelzésére
- Minden hónapban lehetőséget biztosítunk képzésre, új készségek-, képességek elsajátítására
- A képzések mellett rendszeresek csapatépítő programok, ahol elismerjük az elmúlt időszak teljesítményeit is

- A cég több mint 10 éve van jelen a piacon, és kiemelkedő referenciákkal rendelkezik
- Egyértelmű küldetésünk és jövőképünk biztosítja az irányt a cég, a munkavállalók, és az ügyfelek számára
- Áltagfeletti/európai jövedelmet biztosítunk
- Csatlakozz hozzánk, hogy Te is ennek a nagyszerű, stabil értékrenddel rendelkező csapat a tagja lehess!

Feladatok:

- Társaságok önálló, teljes körű könyvelése
- Bevallások, adóbevallások és adatszolgáltatások elkészítése
- Riportok, egyedi jelentések készítése
- Havi, negyedéves, éves zárások, kimutatások készítése
- Időszaki és éves beszámolási kötelezettség teljesítése
- Könyvvizsgálókkal való együttműködés
- Hatóságok előtti képviselet
- Aktív kommunikáció munkatársakkal, ügyfelekkel
- Adó tervezése
- Törvényi változások követése
- Adójogszabályok értelmezése, elemzése
- Hatóságokhoz benyújtandó állásfoglalás-kérő levelek elkészítése
- Ügyfeleknek történő szóbeli és írásbeli adótanácsadás nyújtása
- Egyéb, könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

- Minimum 3 év munkatapasztalat referencia megjelöléssel és ajánló levéllel
- Pontosság, precizitás, megbízhatóság
- Könyvelő irodai tapasztalat előnyt jelent
- NOVITAX program ismerete ELŐNY!

Munkavégzés helye:

- Budapest XIII. kerület (www.consider.hu)
- Kezdés várható időpontja: június-július

- fényképes önéletrajzzal
- nettó fizetési igény megjelölésével
fax: +36 1 799 4264
Email: komonyi.eva@consider.hu
Várunk szeretettel!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Belvárosi, színvonalas könyvelő iroda
www.consider.hu

A cég címe

Váci út 95.
1139 Budapest