Irodai ügyintéző - asszisztens (Ref.sz.: 180209)

Company Express Kft

A munkavégzés helye
Révay u. 6. fszt. 7., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.02.18.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
260,000 Ft

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- ügyfelekkel való kapcsolattartás
- partnerekkel való kapcsolattartás
- megrendelések, folyamatok nyomon követése, nyilvántartása
- tárgyalások leszervezése
- okiratok előkészítése, kezelése
- nyilvántartások vezetése
- egyéb irodai adminisztratív feladatok ellátása

Információk a kiválasztási folyamatról

Közel húsz éve működő cégünk könyvelő-, tanácsadó- és ügyvédi irodaként elsősorban nemzetközi cégjogi ügyekkel foglalkozik. Jelen vagyunk a hazai piac mellett számos nemzetközi helyszínen is. Irodáink Budapesten, a belváros szívében helyezkednek el, néhány lépés a Deák Ferenc téri és az Arany János utcai metró állomás. Színvonalas, kulturált irodai környezetben végezzük tevékenységünket.

Változatos, érdekes munkakör, fejlődési és előrelépési lehetőséggel.

Amit kínálunk:
- Teljes munkaidő állást
- Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
- Általános (9 és 17 óra között) munkaidőben ellátható munkakört, túlóra nélkül.
- Segítséget a betanuláshoz és folyamatos támogatást a munkavégzéshez.
- Kellemes munkakörülményeket
- Versenyképes, megfelelő teljesítmény esetén dinamikusan növekvő bérezést: szakmai tapasztalat és gyakorlat függvényében nettó 160-240 ezer forint kezdő fizetést.
- Időnkénti külföldi utazások lehetőségét
- Szakmai fejlődés lehetőségét

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Kit keresünk? Azt a Hölgyet/Urat, aki
- hosszú távon szeretne egy izgalmas, kihívásokat sem nélkülöző munkakört ellátni.
- Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezik (szóban és írásban)
- Barátságos, ügyfélközpontú, lelkiismeretes és precíz.
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
- Képes egyéni- és csapatmunkára is

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Budapest belvárosában található közel 20 éves szolgáltató iroda. Átlagosan 8-10 fős alkalmazotti állomány. Legfőbb szolgáltatási terület: jog, számvitel.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Révay u. 6. fszt. 7.
1065 Budapest
ID: 3306774   Megjelentetés dátuma: 2018.02.09.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   260,000 Ft