Végellenőr - Árukiszállító

COLIBRI 90 Kft.

A munkavégzés helye
Szeged, Vásárhelyi Pál út
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatkör:
Áru összekészítés, tételes ellenőrzés kiszállítás előtt
Megrendelések határidőre történő kiszállítása
Kiszállított áruk hiánytalan és sérülésmentes átadása
Áruk szállítóeszközre történő be- és kipakolása
Kiszállított áruk megfelelő bizonylatokkal történő kiadása (átadása)
Árumozgatás
Kiszállító jármű közlekedésre való alkalmasságának ellenőrzése
Elszámol a kiszállított áru bizonylataival és ellenértékével
Részt vesz a leltározásban
Kiszállított áruk hiánytalan és sérülésmentes átadásáért
Kiszállító jármű tisztaságáért és közlekedésre való alkalmasságáért
Közlekedési szabályok betartásáért
Bizonylatok megfelelőségéért és hiánytalanságáért
Áru ellenérték hiánytalan elszámolásáért

Munkakörének ellátásához rendelkeznie kell az alábbi feltételekkel:
Jogosítvány (B. kategória)
Erkölcsi bizonyítvány

Egyéb béren kívüli juttatások

SZÉP kártya

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Colibri 90 Kft. az ezredfordulóra az édesség mellett a vegyipari termékek, illatszerek, valamint a nem élelmiszer jellegű termékek forgalmazása is felkerült a nagykereskedés termék kínálatára. Napjainkra már az alapvető élelmiszer termékcsoport széles választékával bővült kínálatunk kiskereskedelmi partnereink legnagyobb megelégedésére.

A cég címe

Vásárhelyi Pál utca 3-5.
6724 Szeged

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kiss Boglárka
Tel.: +36303321867
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3709619  Megjelentetés dátuma: 2020.02.13.