2 400 - 3 500 EUR

Java WEB Developer

CIIT GmbH

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2013 - 01.05.2013
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj webovských aplikácií, práca s technológiami Java, Sprint Boot, JPA, REST, Angular, React.

Tvorba architektúry a designu aplikácií, vývoj a Unit testovanie.

Vývoj softvéru bude vedený podla agilnej metódy Scrum.

Hladáme motivovaných JAVA vývojárov do nášho medzinárodného Teamu vo Viedni.

Práca cez Home-office možná.

Dôležitým aspektom je aj spolupráca s kolegami v Rakúsku, preto je aktívna nemčina vítaná, ale nie nevyhnutnosťou. Dôležitá je dobrá znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka - nemčiny alebo angličtiny.

Informácie o mzde

2300 - 2900 EUR/mesiac, podľa skúseností

Výhodné platové podmienky, mladý team.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - expert
SQL - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť učiť sa nové technológie, výborné analytické myslenie, samostatnosť, tímovosť.

Skúsenosti v oblasti vývoja Webovských aplikácii v Jave sú veľkou výhodou.

Ciit ist ein junges, seit 2004 existierendes IT-Dienstleistungsunternehmen.
Unsere Kunden sind mittlere bis große Unternehmen aus unterschiedlichen Branchen, die hoch spezialisierte technische Dienstleistungen von uns beziehen.
Der technologische Fokus des Unternehmens liegt bei .net, Java, XML und Web-Technologien.Die angebotenen Leistungen sind Beratung, Softwareentwicklung und Schulungen.
Neben der Geschäftstelle in Wien gibt es mit dem eigenständigen Unternehmen ciit s.r.o. auch eine Niederlassung in Bratislava.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CIIT s.r.o.
Seberiniho 1
821 03 Bratislava
Rakúsko
ID: 3644156   Megjelentetés dátuma: 2019.04.14.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   2300 - 2900 EUR/mesiac, podľa skúseností