Raktáros

Chimpex Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

22 éve töretlenül fejlődő Chimpex Hungária Kft., budapesti élelmiszer & édesség nagykereskedés (3.200 m2 raktárterület) csapatába keresünk raktáros, komissiózó munkatársat. Ha szeretnéd kipróbálni magad raktárosként összeszokott csapatunk vár rád.

Mit kínálunk?
• Fix, kiszámítható munkaidőt!
• Versenyképes jövedelmet!
• Kollegiális, segítőkész, jókedvű fiatalos csapatot!
• Megfelelő munkakörülményeket!
• Betanulható közepesen nehéz fizikai munkát - áru raktárba történő betárolása, megrendelések szerint az áru komissiózása és összekészítése!

Mikor érdemes jelentkezned hozzánk?
Ha te szeretnéd beosztani az idődet és képes vagy önálló munkavégzésre valamint csapatmunkára. Megbízható vagy, vannak terveid és vágyaid és szeretnél fejlődni. Ha szeretsz kiszámítható munkaidő szerint dolgozni és időben hazamenni.

Mire van ahhoz szükséged, hogy csapatunk tagja lehess?
• Ha van legalább 8 általánosod és dolgozni is akarsz, akkor mi minden fontos dologra megtanítunk az első naptól egészen addig, amíg szükséged van rá.
• Némi rátermettséggel és dolgozni akarással pár hét alatt a raktárosi munka minden munkafolyamata elsajátítható.
• Némi fizikai terhelhetőség szükséges, 15-20 kg -os kartonok is vannak!
• Raktárosi tapasztalat és Targoncavezetői vizsga előny, de nem elvárás részünkről!

Mi az amit mi nyújtunk neked?
• Bejelentett állást,
• fix munkaidőt,
• fejlődési lehetőséget,
• megfelelő fizetést.

Munkavégzés helye: 3. Kerület 1 –es villamos végállomástól (Bécsi út / Vörösvári út) 5 percre lévő raktártelep egyik épületében.

Küld el a jelentkezésedet, a megadott e-mail címre!

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Chimpex Hungária Kft, mint kiskereskedő kezdte el működését 1996-ban.
Folyamatos fejlődésünk kulcsa, hogy felismertük a vevőinknek, partnereinknek nyújtott szakszerű, és megbízható szolgáltatás értékét. Elsődleges célkitűzésünk a vásárlói igények maximális kielégítése, a változó piaci viszonyokhoz való rugalmas alkalmazkodás, és egy mintaszerű szolgáltatás nyújtása. A piaci versenyben történő helytállás érdekében 2011-től megkezdtük kiskereskedelmi üzlethálózatunk kiépítését, amelyet 2019-ig 5 boltra bővítettünk.

A cég címe

Bécsi út 267. szám
1037 Budapest III. kerület

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Központ
E-mail: Küldje el önéletrajzát