Kuchár

Chiltern Taverns Limited

The Full Moon Pub, Hare lane, Little Kingshill,HP160EE, Buckinghamshire,UK, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
26.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
£18000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie vsetkych ponukanych jedal, zodpovednost za kvalitu pokrmov, dodrziavanie hygienickych standardov a cistoty na pracovisku, sledovanie skladovych zasob, kladenie vysokeho dorazu na esteticku stranku pokrmov

Vyplacanie mzdy tyzdenne, zabezpecene bezplatne ubytovanie, strava pocas pracovnych dni, ubytovanie v pube

The Full Moon pub sa nachadza v dedinke Little Kingshill a je to tradicny anglicky pub ktory ma licenciu od roku 1860. Pocet miest na sedenie je cca 50 a cca 80 v zahrade. Kuchyna je dostatocne velka a plne zabezpecena na poskytovanie vysokeho standardu na pripravu jedal. Spolupracovnici su Slovaci ktori su ochotni pomoct. Naklady na ubytovanie a stravu su v podstate nulove. Cesta do prace je priblizne 10 sekund :). Dufam ze vas nasa ponuka zaujala.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.2.2018 (még 8 nap van hátra)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchar

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Zodpovednost, spolahlivost, dynamika, komunikativne zrucnosti, znalosti z oblasti gastronomie a novych trendov, schopnost pracovat v malom time a zvladat stres.

Adresa spoločnosti

The Chiltern taverns ltd
The Full Moon Pub , Hare Lane
HP160EE Little Kingshill

Kontakt

Kontaktná osoba: Branislav Povazsky
Tel.: 07894097276
E-mail: poslať životopis
ID: 2528317   Megjelentetés dátuma: 2018.02.13.