Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Všeobecný lekár pre dospelých

Centrum Kramáre, spol. s r.o.

Miesto práce
Štúrova 1, Liptovský Mikuláš, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 - 2 700 EUR/mesiac2300 Eur - 2700 Eur podľa vzdelania a praxe + variabilná zložka mzdy v závislosti od počtu vyšetrení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ambulancii všeobecného lekára pre dospelých
- vyšetrenia,diagnostika a následná terapia v rozsahu práce všeobecného lekára
- indikovanie odberov na laboratórne vyšetrenia s následným vyhodnotením a posúdením zdravotného stavu pacienta
- očkovanie pacientov
- predpisovanie liekov a zdravotníckych pomôcok
- Vyhodnotenie EKG záznamu, CRP a iných vyšetrení realizovaných v rámci ambulancie
- spolupráca s lekármi v ďalších odboroch v rámci polikliniky
- vedenie záznamov o zdravotnom stave pacientov
- vykazovanie zdravotných výkonov zmluvným zdravotným poisťovniam
- preventívne prehliadky podľa zákona a preventívne prehliadky v súvislosti so zamestnaním

práca v príjemnom prostredí v spolupráci s ďalšími odbornými ambulanciami
zaujímavé finančné ohodnotenie s možnosťou rastu variabilnej zložky mzdy v závislosti od počtu vyšetrených pacientov
možnosť profesionálneho rastu ( klinika organizuje pravidelné odborné podujatia pre zdravotníckych pracovníkov)
stabilné pracovné zázemie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

atestácia v odbore všeobecné lekárstvo, príprava na atestáciu v odbore všeobecného lekárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

empatia a schopnosť komunikácie s pacientom
lojálnosť a záujem o prácu lekára a profesionálny rast

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Centrum Kramáre spol. s r.o.
Limbova 22
831 01 Bratislava
ID: 3807375  Megjelentetés dátuma: 2019.11.11.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 300 - 2 700 EUR/mesiac2300 Eur - 2700 Eur podľa vzdelania a praxe + variabilná zložka mzdy v závislosti od počtu vyšetrení