Klíma- és Légtechnika szerelő

Centrica Business Solutions Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

KLÍMA -, ÉS LÉGTECHNIKA SZERELŐ

Feladatok:
• Klíma-, és légtechnikai rendszerek, légcsatornák, gépelemek, gépegységek, szerkezetek szerelése, a tervdokumentáció feldolgozása, műszaki észrevételek, önálló munkavégzés
• Kapcsolódó munkák anyagainak felmérése, kigyűjtése, tartozékokkal, szerelési anyagokkal
• Klíma-, és légtechnikai rendszerek karbantartása
• Elkészíti az ellenőrzési vagy vizsgálati terveket
• Figyelemmel kíséri az ütemterv és a határidők alakulását
• A műszaki előkészítés anyagainak dokumentált átadása

Elvárások:
• 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
• Naprakész szakmai tudás
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés
• Problémamegoldó gondolkodásmód
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
• Szakmai fejlődés lehetősége
• Versenyképes fizetés
• Széleskörű juttatási csomag
• Stabil vállalati háttér, biztos munkahely
• Vidéki munkavállalóknak szállás biztosítása
• Mobiltelefon, egyéb munkához szükséges eszközök biztosítása

Munkaidő:
• Napi 8 óra

Előny:
• Érvényes, regisztrált klímaszerelői igazolvány
• Érvényes tűzgyújtási engedély
• Emelőgép-kezelői jogosítvány
• Gépészeti szerelésekben való jártasság

Munkavégzés helye:
• Budapesti központtal, kivitelezés helyszínétől függően országszerte

• Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal és bérigény megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Centrica Business Solutions innovatív és teljes körű energiamegoldásokat nyújt a vállalkozások számára, lehetővé téve működési hatékonyságuk fejlesztését, rugalmasságuk növelését és üzleti jövőképük megvalósulásának ösztönzését.

A cég címe

Jászberényi út 24-36.
1106 Budapest