Épületgépész mérnök asszisztens

Centrica Business Solutions Zrt.

A munkavégzés helye
Gödöllő
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó multinacionális nagyvállalat keres teljes vagy részmunkaidős, pályakezdő vagy 1-3 év tapasztalattal rendelkező gépészmérnök kollégát a fenti pozícióra.

Feladatok:
• Gyógyszergyári kivitelezési feladatok műszaki támogatása
• Ajánlatok készítése, bekérése, feldolgozása
• Kivitelezéssel kapcsolatos dokumentációs feladatok elvégzése
• Anyagrendelés, anyagbeszerzés
• Műszaki rajzok készítése

Elvárások:
• Gépészmérnök végzettség (BSc vagy MSc), épületgépész előnyt jelent
• Közép szintű angol nyelvtudás
• AutoCad ismerete, Revit ismeret előnyt jelent
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Precíz, pontos, önálló munkavégzés
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatások
• Céges mobiltelefon
• Munkavégzéshez szükséges informatikai eszközök

Munkavégzés helye:
• Cégünk központi telephelye: Budapest
• Munkavégzés helye: Gödöllő

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva küldheti el.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Centrica Business Solutions innovatív és teljes körű energiamegoldásokat nyújt a vállalkozások számára, lehetővé téve működési hatékonyságuk fejlesztését, rugalmasságuk növelését és üzleti jövőképük megvalósulásának ösztönzését.

A cég címe

Jászberényi út 24-36.
1106 Budapest