Junior villamos projektmérnök

Centrica Business Solutions Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Junior villamos projektmérnök (pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Az energetikai területen hosszú évek óta jelenlévő multinacionális vállalat keress junior villamos projektmérnöki pozícióba új kollégát.

Elvárások:

• Főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) villamosmérnöki diploma (erősáramú/ irányítástecnikai szakirány)
• Középszintű angol nyelvtudás
• B kategóriás jogosítvány
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (pl.: MS Office)
• Precíz, pontos, önálló munkavégzés
• Gépészeti alapismeretek

Feladatok:

• Helyszíni felmérések, árajánlatok kidolgozása
• Elnyert munkák műszaki koordinálása, anyagrendelés, átadási dokumentáció összeállítása
• Beszállítói- és alvállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetése
• Karbantartási munkák koordinálása

Előny:

• Érvényben lévő villamos szakági szabványok ismerete
• Érintésvédelmi/villámvédelmi/erősáramú berendezések felülvizsgálói jogosultság
• Villamos tervező programok ismerete (AutoCad, EPLAN)

Amit kínálunk:

• Versenyképes juttatás
• Céges mobiltelefon
• Munkavégzéshez szükséges informatikai eszközök biztosítása (pl.: laptop)

Munkavégzés helye

• Budapesti központtal, kivitelezés helyszínétől függően országszerte

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva küldheti el.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Centrica Business Solutions innovatív és teljes körű energiamegoldásokat nyújt a vállalkozások számára, lehetővé téve működési hatékonyságuk fejlesztését, rugalmasságuk növelését és üzleti jövőképük megvalósulásának ösztönzését.

A cég címe

Jászberényi út 24-36.
1106 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kovács Anett
E-mail: Küldje el önéletrajzát