Járatkiszolgáló felügyelő

Celebi Ground Handling Hungary Földi Kiszolgáló Korlátolt Felelősségű Társaság

A munkavégzés helye
Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér (BUD)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal
Bérfeltételek (bruttó)
• Korrekt bérelszámolás, cafeteria juttatás

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Járatkiszolgáló felügyelőként az alábbi feladatok várnak Rád:
• Kis-és magánrepülőgépek, utasaik, és személyzeteik kiszolgálása, annak
megszervezése és a kiszolgálás felügyelete
• A beérkező kiszolgálási kérelmek megválaszolása
• Az ügyfél által kért extra szolgáltatások (catering, transzfer, hotel)
megrendelése, visszaigazolása
• Számlakiállítás (AIP és handling) és a készpénzes ügyfelek fizettetése
• Headset tevékenység és De-icing supervision tevékenység
• GAT lounge előírás szerinti üzemeltetésének ellenőrzése
• A szolgálatban lévők megfelelő megjelenésének, felkészültségének
ellenőrzése

Egyéb béren kívüli juttatások

A KÖVETKEZŐKET KÍNÁLJUK MI:
• Bejárás támogatás, céges taxiszolgálat
• Bejelentett és hosszú távú munkaviszony
• Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
• Kihívást jelentő és változatos feladatok
• Összetartó csapat
• Közösségi rendezvények, céges programok
• Egy olyan egyedülálló, különleges repülőtéri környezetet, amit nem találsz
”minden bokorban”

Információk a kiválasztási folyamatról

További információkkal kapcsolatban keressétek bátran kollégánkat az
alábbi elérhetőségek egyikén:
+3670 932 5005
[email protected]

Kérlek Téged arra is, hogy írd bele az emailbe, hogy hol láttad a hirdetést és melyik pozícióra jelentkezel.
Ezt előre is köszönöm!

Reptérre fel!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Reptér, irányítás, koordinálás

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

A KÖVETKEZŐ ELVÁRÁSOK VANNAK RÉSZÜNKRŐL:
• Középfokú végzettség
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
szóban és írásban
• Hatékony kommunikációs, irányító és ösztönző
képesség
• Minimum B kategóriás belső jogosítvány
• Minimum 1 éves repülőtéri munkatapasztalat
• Büntetlen előélet
• Műszakos munkarend vállalása

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az hajt bennünket, azért dolgozunk, hogy szolgáltatásainkkal lefedjük az utas- és légiáru kiszolgálás minden területét.
Közösen képesek vagyunk a legtöbb ma üzemelő repülőgép típus földi kiszolgálására.

Mi vagyunk a Celebi Ground Handling Hungary Kft

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér
1185 Budapest
ID: 3719933  Megjelentetés dátuma: 2019.08.01.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: • Korrekt bérelszámolás, cafeteria juttatás