HR munkatárs

CE Glass Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Te feladatod lesz:
• A toborzás és kiválasztás teljes körű lebonyolítása (álláshirdetések elkészítése és feladása, pályázatok előszűrése, interjúztatás, kapcsolattartás a jelöltekkel)
• Új munkavállalók beléptetési folyamatának menedzselése, beilleszkedésének és orientációjának koordinálása
• Offboarding folyamat lefolytatása, exit interjút készítése
• HR dokumentációs rendszer naprakészen tartása
• Munkaszerződések, munkaszerződés módosítások, munkaköri leírások elkészítése, aktualizálása
• Munkavállalói érdekképviselet és a munkavállalók visszajelzéseinek nyomon követése
• Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a társosztályokkal
• Belső kommunikáció elősegítése
• Éves képzéstervezési folyamat támogatása és részvétel a képzések megvalósításában
• A cég képviselete a különböző toborzással kapcsolatos rendezvényen (kiállítások, szakmai napok, gyárlátogatások, kitelepülések)

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit ajánlani tudunk:
• Versenyképes fizetést
• Szakmai fejlődési lehetőséget (együtt fejlődhetsz a vállalattal)
• Céges rendezvényeken való részvételt (pl. évzáró parti, nyári családi nap, focikupa, csapatépítő tréningek)
• Kellemes munkakörnyezetet, modern eszközparkot
• Önkéntes és egyéb CSR aktivitásokban való részvételi lehetőséget
• Egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégnél valósíthatod meg karriercéljaid

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Szakmai tapasztalat években

3

Készségek és személyes tulajdonságok

Könnyen be tudod tölteni a munkakört, ha:
• 3+ év tapasztalatod van HR területen
• Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
• Követed a szakmai trendeket és be tudod építeni a munkádba
• Magabiztosan használod az MS Office programokat
• Nem okoz számodra gondot az önálló munkavégzés
• Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
• Proaktív vagy és tudsz rendszerben gondolkodni
• Kimagasló kommunikációs és problémamegoldó képességgel bírsz
• Nem riadsz meg az új feladatoktól és ad-hoc helyzetektől

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A CE Glass Industries Közép-Kelet-Európa meghatározó üveg nagykereskedelmi,- feldolgozó és gépipari vállalatcsoportja. Tevékenységünk közé tartozik szigetelőüvegek gyártása és értékesítése, üvegfeldolgozás, üvegipari gépek gyártása és értékesítése, illetve építészeti üvegek és segédanyagok nagykereskedelme.
Adatvédelmi irányelveinkről az alábbi linken tájékozódhat: http://www.ceglass.eu/hu/adatvedelmi-iranyelvek

A cég címe

II. körzet 65
6763 Szatymaz

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Barna Anita
Tel.: +36706849794
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3968201  Megjelentetés dátuma: 2020.09.15.