Horvát nyelven beszélő szakmai területi képviselő

CE Glass Zrt.

A munkavégzés helye
Magyarország, Horvátország (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

100%-ban magyar tulajdonú, 31 éves, üvegfeldolgozással és szigetelőüveg gyártással foglalkozó CE Glass Industries egyértelműen meghatározó szerepet tölt be az üvegipar területén.
Cégünk Magyarország mellett ma már számos külföldi ügyfél igényeit is kielégíti, akik között a horvát partnereink kiemelkedő helyet foglalnak el. Mivel folyamatosan fejlődünk, ezért mosr az export csapatunk bővítésére keresünk:
Horvát nyelven beszélő szakmai területi képviselőt
Leendő feladataid:
• A meglévő partnerek rendszeres látogatása és potenciális, új partnerek felkutatása
• Közvetlen partnerkapcsolatok ápolása, üvegipari termékek értékesítése, tárgyalások lebonyolítása, árajánlatok készítése
• Piackutatás, új potenciális értékesítési lehetőségek feltérképezése
• Vevői igények magas szintű kielégítése, ügyfél elégedettség növelése
• Beszámolók, riportok készítése a felső vezetés számára

Egyéb béren kívüli juttatások

Amiért megéri nálunk dolgozni:
• Szakértelmedet a szektorban elérhető egyik legmagasabb fizetéssel honoráljuk
• A munkavégzésedet céges autóval, mobil telefonnal és laptoppal támogatjuk
• Home office lehetőséget nyújtunk
• Meglévő kiépített ügyfélkört biztosítunk a számodra
• Tervezhető, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk
• Modern munkakörnyezetben, jó hangulatú, összetartó csapatban dolgozhatsz
• Egy stabil, magyar tulajdonú cégnél valósíthatod meg karriercéljaid

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
• Betanulási idő alatt (kb. 3 hónap) szatymazi irodaház, a betanulási időt követően heti 3 nap munkavégzés Horvátország területén, heti 2 nap szatymazi munkavégzés vagy home office.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Horvát nyelv - Haladó (C1) és Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

Kereskedelem
1

Készségek és személyes tulajdonságok

Nálunk a helyed, ha:
• Felsőfokú végzettséged van
• Legalább 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel az értékesítés világában
• Tárgyalási szinten beszélsz horvátul
• Magabiztosan használod az angolt is
• Szeretsz utazni és nem egy irodában ülve képzeled el magad
• Biztos autóvezetői rutinod van
• Kiismered magad a MS Office programokban
• Jól kommunikálsz, nyitott vagy és kedveled az embereket.
• Proaktív vagy és beszélsz az ügyfelek nyelvén
Előnyt jelent az állás betöltéséhez:
• Ha van tapasztalatod üvegipari, nyílászáró vagy alumínium profil értékesítés területén
• Szerb nyelven is meg tudsz szólalni

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A CE Glass Industries Közép-Kelet-Európa meghatározó üveg nagykereskedelmi,- feldolgozó és gépipari vállalatcsoportja. Tevékenységünk közé tartozik szigetelőüvegek gyártása és értékesítése, üvegfeldolgozás, üvegipari gépek gyártása és értékesítése, illetve építészeti üvegek és segédanyagok nagykereskedelme.
Adatvédelmi irányelveinkről az alábbi linken tájékozódhat: http://www.ceglass.eu/hu/adatvedelmi-iranyelvek

A cég címe

II. körzet 65
6763 Szatymaz

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Barna Anita
Tel.: +36706849794
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3963813  Megjelentetés dátuma: 2020.09.07.