Kereskedelmi munkatárs román nyelvtudással

CE Glass Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Nincs értékesítési, eladási feladat!
• Meglévő ügyfelektől beérkező megrendelések feldolgozása és ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok,
• Ügyfelekkel való kapcsolattartás (telefonon, e-mailben),
• Társosztályokkal (termeléssel és szállításszervezéssel) szoros együttműködés.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amiért érdemes nálunk dolgozni:
• Fejlődési lehetőséget biztosítunk,
• Nyugati színvonalú munkakörnyezet,
• Biztos, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
• Támogató, fiatalos csapat,
• Havi szintű céges rendezvények.

Amit kínálunk:
• Bejárási támogatás,
• Pénteki rövidített munkaidő,
• Dinamikusan növekvő, kalkulálható bérezés,
• Hónap 2. munkanapján pontosan érkező fizetés,
• Karácsonyi jutalom.

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni a [email protected] e-mail címen vagy a honlapunkon (www.ceglass.eu) keresztül lehet önéletrajz beküldésével vagy jelentkezési lap kitöltésével. További információk: 70/684-9794

Adatvédelmi irányelveinkről az alábbi linken tájékozódhat: http://www.ceglass.eu/hu/adatvedelmi-iranyelvek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Román nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség,
• Román nyelvtudás,
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
• Pontosság, precizitás.

Előny:
• Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat,
• Adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat,

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A CE Glass Industries Közép-Kelet-Európa meghatározó üveg nagykereskedelmi,- feldolgozó és gépipari vállalatcsoportja. Tevékenységünk közé tartozik szigetelőüvegek gyártása és értékesítése, üvegfeldolgozás, üvegipari gépek gyártása és értékesítése, illetve építészeti üvegek és segédanyagok nagykereskedelme.

A cég címe

II. körzet 65
6763 Szatymaz

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Barna Anita
Tel.: +36706849794
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3808493  Megjelentetés dátuma: 2019.11.12.