Betanított munka modern környezetben versenyképes jövedelemmel!

CE Glass Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A CE Glass Industries új, modern gyártócsarnokába GÉPKEZELŐ kollégákat keres az alábbi feladatokra:
- Beérkezett megrendelések precíz, pontos elkészítése,
- Üvegipari gépek kezelése,
- Kapcsolattartás, egyeztetés a kollégákkal.

A CE Glass Industries új, modern gyártócsarnokába RAKODÓ kollégákat keres az alábbi feladatokra:
- Beérkezett megrendelések precíz, pontos összekészítésre a szállításoknak megfelelően,
- Kapcsolattartás, egyeztetés a kollégákkal, társterületekkel.

Bérinformációk

Kezdő alap 1500 Ft/óra + pótlékok, juttatások

Egyéb béren kívüli juttatások

- Magas kezdőfizetés!
- Fix bérfejlesztés 3 hónap után,
- Műszakpótlék
- Kiemelkedő túlórapótlék
- Családbarát két műszakos munkarend hétfőtől péntekig (de-du),
- Folyamatos előrelépés, karrier lehetőség,
- Önkéntes túlóra lehetőség, plusz juttatások,
- Bejárás támogatás, céges ingyenes buszjárat Szegedről
- Korszerű munkakörülmények,
- Jó csapat, céges rendezvények.

Információk a kiválasztási folyamatról

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Azonnali munkába állási lehetőség!
Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a [email protected] e-mail címen, a honlapon (www.ceglass.hu) vagy a Workania oldalán keresztül lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
- Középfokú végzettség,
- Két műszakos munkarend vállalása,
- Precíz, pontos munkavégzés,
- Kitartás, szorgalom

Előny:
- B kategóriás jogosítvány

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A CE Glass Industries Közép-Kelet-Európa meghatározó üveg nagykereskedelmi,- feldolgozó és gépipari vállalatcsoportja. Tevékenységünk közé tartozik szigetelőüvegek gyártása és értékesítése, üvegfeldolgozás, üvegipari gépek gyártása és értékesítése, illetve építészeti üvegek és segédanyagok nagykereskedelme.
Adatvédelmi irányelveinkről az alábbi linken tájékozódhat: http://www.ceglass.eu/hu/adatvedelmi-iranyelvek

A cég címe

II. körzet 65
6763 Szatymaz

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Barna Anita
Tel.: +36706849794
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3737643   Megjelentetés dátuma: 2019.08.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Kezdő alap 1500 Ft/óra + pótlékok, juttatások