Junior területi képviselő / értékesítési képviselő / értékesítő

CE Glass Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Üvegipari termékek értékesítése, célpiacok bővítése,
• Meglévő üzleti partnerekkel folyamatos kapcsolattartás, együttműködés,
• Új, potenciális vevők felkutatása, hosszú távú kapcsolatkiépítés,
• Folyamatos piacfigyelés, jelentések, beszámolók készítése,
• Ügyfélorientált gondolkodásmód, magas empátiakészség, stressztűrő képesség,
• Teljes körű ügyfél menedzsment.

Egyéb béren kívüli juttatások

• Alapos felkészülési időszak (1 év), anyagismereti információk átadása,
• Versenyképes fizetés,
• Karrier lehetőség, képzések,
• Mobil munkavégzés feltételeinek biztosítása (cégautó, laptop, telefon),
• Modern munkakörnyezet,
• Céges rendezvények,
• Stabil céges háttér.

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye: Magyarország területe és hetente két alkalommal a szatymazi telephely

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajz küldésével a [email protected] email címen vagy a www.ceglass.hu honlapon keresztül lehet!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

A jelentkezővel szembeni elvárásaink:
• Minimum középfokú végzettség,
• Felhasználói szintű MS Office ismeret,
• Jogosítvány, utazási hajlandóság,
• Célorientált személyiség, fejlett kommunikációs és kapcsolatépítési képesség, jó megjelenés,
• Határozott magabiztos fellépés, kiváló együttműködési készség,
• Agilitás, pozitív hozzáállás és nyitottság.
Előnyt jelent:
• Angol nyelvtudás,
• Román / szerb / szlovák nyelvtudás,
• Üvegipari, nyílászáró vagy alumínium profil értékesítés területén szerzett tapasztalat.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A CE Glass Industries Közép-Kelet-Európa meghatározó üveg nagykereskedelmi,- feldolgozó és gépipari vállalatcsoportja. Tevékenységünk közé tartozik szigetelőüvegek gyártása és értékesítése, üvegfeldolgozás, üvegipari gépek gyártása és értékesítése, illetve építészeti üvegek és segédanyagok nagykereskedelme.
Adatvédelmi irányelveinkről az alábbi linken tájékozódhat: http://www.ceglass.eu/hu/adatvedelmi-iranyelvek

A cég címe

II. körzet 65
6763 Szatymaz