Műszaki ügyintéző

CE Glass Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok:
• Beruházások karbantartási terveinek és azok megvalósításának kidolgozásában való részvétel.
• A beruházások, projektek koordinációja, szabályos adminisztrációja.
• Telephelyek üzemeltetési feladatainak adminisztrálása.
• Az ingatlanvagyonra vonatkozó fejlesztési, beruházási tervek összesítése, műszaki leírás elkészítése.
• A cég tulajdonában lévő ingatlanok reklamációinak rögzítése, nyomon követése.
• Költséghatékony és versenyeztetett külső szolgáltatások.
• Építőipari projektek, beruházások támogatása, adminisztrálás, naplózás.
• Szerződés előkészítés, szerződés nyilvántartás. Számla ügyintézés, adminisztráció.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amiért érdemes nálunk dolgozni:
• Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk,
• Kellemes, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz,
• Biztos, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
• Stabil céges háttér,
• Támogató, fiatalos csapat,
• Jó hangulatú céges rendezvények.

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Bejárási támogatás

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés módja: Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a [email protected] e-mail címen keresztül vagy a www.ceglass.hu honlapon lehet. A pozícióval kapcsolatban a +36 70-684-9794 telefonszámon keresztül lehet érdeklődni.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Előny: műszaki

Egyéb ismeretek

Microsoft Excel - haladó
Microsoft Word - haladó

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások a jelölttel szemben:
• Középfokú végzettség,
• Minimum 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
• Haladó szintű számítástechnikai ismeretek,
• Jó kommunikációs, tárgyalási képesség és együttműködési készség,
• Angol nyelvismeret,
• B kategóriás jogosítvány.

Előny:
• műszaki területen szerzett tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A CE Glass Industries Közép-Kelet-Európa meghatározó üveg nagykereskedelmi,- feldolgozó és gépipari vállalatcsoportja. Tevékenységünk közé tartozik szigetelőüvegek gyártása és értékesítése, üvegfeldolgozás, üvegipari gépek gyártása és értékesítése, illetve építészeti üvegek és segédanyagok nagykereskedelme.
Adatvédelmi irányelveinkről az alábbi linken tájékozódhat: http://www.ceglass.eu/hu/adatvedelmi-iranyelvek

A cég címe

II. körzet 65
6763 Szatymaz