Műszaki / üzemeltetési vezető

CE Glass Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A CE Glass Industries az elmúlt közel harminc évben Közép-Kelet-Európa meghatározó üveg nagykereskedelmi, - feldolgozó és gépipari vállalatcsoportjává nőtte ki magát. Modern, 2012-ben épült telephelyére MŰSZAKI / ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ pozícióba
munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
• Karbantartási tervek és azok megvalósításának ütemezése, egyeztetett javítások, felújítások koordinálása.
• Az ingatlanüzemeltetést, karbantartást végzők felügyelete, irányítása,
• Az ingatlanvagyonra vonatkozó fejlesztési tervek készítése,
• A cég tulajdonában lévő ingatlanok reklamációjának kezelésében való részvétel,
• A főtevékenységet támogató, zavartalanul működő rendszerek biztosítása (épület, gépészet).
• Költséghatékony és versenyeztetett külső (területet érintő) szolgáltatások,
• Területi működések műszaki biztosítása /víz, gáz, villany, fűtés/
• Építőipari projektek, beruházások támogatása,
• Termelő területek műszaki támogatása
• Üzemi és saját gyártású gépek, berendezések és épületek villamos biztonságtechnikai szakvizsgálatok elvégzése, ellenőrzése,
• Zöldövezet gondozása.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amiért érdemes nálunk dolgozni:
• Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk,
• Kellemes, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz,
• Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
• Stabil céges háttér,
• Támogató, fiatalos csapat,
• Jó hangulatú céges rendezvények.
Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés, cafetéria,
• Bejárás támogatás,

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye: Szatymaz
Jelentkezés módja: Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a hr@ceglass.hu e-mail címen keresztül vagy a www.ceglass.hu honlapon lehet. A pozícióval kapcsolatban a +36 70-684-9794 telefonszámon keresztül lehet érdeklődni.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Műszaki végzettség

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
• Középfokú szakirányú végzettség,
• Energiagazdálkodási és ingatlanüzemeltetési tapasztalat,
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
• Tárgyalási képesség, együttműködési készség,
• Döntéshozatali képesség, határozottság,
• Terhelhetőség,
• B kategóriás jogosítvány.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A CE Glass Industries Közép-Kelet-Európa meghatározó üveg nagykereskedelmi,- feldolgozó és gépipari vállalatcsoportja. Tevékenységünk közé tartozik szigetelőüvegek gyártása és értékesítése, üvegfeldolgozás, üvegipari gépek gyártása és értékesítése, illetve építészeti üvegek és segédanyagok nagykereskedelme.
Adatvédelmi irányelveinkről az alábbi linken tájékozódhat: http://www.ceglass.eu/hu/adatvedelmi-iranyelvek

A cég címe

Könyves Kálmán krt. 76
1087 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Barna Anita
Tel.: +36706849794
E-mail: Küldje el önéletrajzát