PR menedzser

CE Glass Zrt.

A munkavégzés helye
Szatymaz
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnéd érvényre juttatni a kreatív ötleteidet?
Tudsz szervezni, tervezni és nagy csapatban dolgozni?
Akkor figyelj!

A CE Glass Industries harminc éves múlttal Európa egyik legnagyobb üvegipari vállalatcsoportja PR menedzser pozícióba Téged keres:

Főbb feladataid:
• A vállalat PR stratégiájának működtetése,
• Rendezvények tervezése és kivitelezése,
• Értékesítés támogatása modern kommunikációs módszerekkel,
• A vállalat marketingstratégiájában való aktív közreműködés.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amiben különlegesek vagyunk:
• Változatos és izgalmas projektekkel várunk,
• Igényeljük ötleteidet,
• Szakmai fejlődésre és kapcsolatépítésre számíthatsz,
• Egyéni céljaid megvalósításában támogatunk,
• Modern, napfényes munkakörnyezet, fiatal, vidám kollektíva

Amiért érdemes nálunk dolgozni:
• Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
• Értékarányos fizetés és prémium, cafeteria, bejárás támogatás,
• Előrelépési lehetőség / karrier építés,
• Jó hangulatú céges rendezvények,
• Belsős és külsős képzések.

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével a [email protected] e-mail címen keresztül vagy a www.ceglass.hu honlapon lehet.
2 héten belül mindenkinek visszajelzünk, de a pozícióval kapcsolatban a +36 70-684-9794 telefonszámon keresztül is lehet érdeklődni.

Munkavégzés helye:
• Szatymaz, Green Business Ipari Park

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

PR, Kereskedelem, Marketing

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Egyéb ismeretek

Microsoft Word - haladó
Microsoft Excel - haladó

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség,
• Tárgyalóképes angol,
• Kitűnő kommunikációs és prezentációs készség,
• Kreativitás, szakmai igényesség,
• Önálló munkavégzés, jó megjelenés,
• 2 éves szakmai tapasztalat.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A CE Glass Industries Közép-Kelet-Európa meghatározó üveg nagykereskedelmi,- feldolgozó és gépipari vállalatcsoportja. Tevékenységünk közé tartozik szigetelőüvegek gyártása és értékesítése, üvegfeldolgozás, üvegipari gépek gyártása és értékesítése, illetve építészeti üvegek és segédanyagok nagykereskedelme.
Adatvédelmi irányelveinkről az alábbi linken tájékozódhat: http://www.ceglass.eu/hu/adatvedelmi-iranyelvek

A cég címe

II. körzet 65
6763 Szatymaz