Termelési műszakvezető

CE Glass Zrt.

A munkavégzés helye
Szatymaz
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
• A termelési terveknek megfelelően az emberi és az anyagi erőforrások megszervezése,
• Gyártási folyamatok racionalizálása,
• Gazdaságos anyag és készletgazdálkodás, a hatékonyság fejlesztése,
• Minőségügyi követelmények betartása,
• Kollégák folyamatos szakmai képzésének, fejlődésének biztosítása, motiváció.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amiért érdemes nálunk dolgozni:
• Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk,
• Kellemes, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz,
• Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
• Stabil céges háttér,
• Támogató, fiatalos csapat,
• Jó hangulatú céges rendezvények.
Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés, cafetéria,
• Bejárás támogatás,

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés módja: Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a Workania oldalon keresztül vagy a hr@ceglass.hu e-mail címen és a www.ceglass.eu honlapon lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Termelés-gyártás

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
• Termelővállalatnál szerzett releváns munkatapasztalat,
• Minimum középfokú műszaki végzettség,
• Felhasználói szintű MS Office tudás,
• Fizikai állomány irányításában szerzett gyakorlat,
• Önálló munkavégzés,
• Eredményorientált hozzáállás,
• Két műszakos (de. – du.) munkarend vállalása.
Előnyt jelent:
• Építőanyag iparban szerzett termelési tapasztalat,
• Idegen nyelvtudás.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A CE Glass Industries Közép-Kelet-Európa meghatározó üveg nagykereskedelmi,- feldolgozó és gépipari vállalatcsoportja. Tevékenységünk közé tartozik szigetelőüvegek gyártása és értékesítése, üvegfeldolgozás, üvegipari gépek gyártása és értékesítése, illetve építészeti üvegek és segédanyagok nagykereskedelme.
Adatvédelmi irányelveinkről az alábbi linken tájékozódhat: http://www.ceglass.eu/hu/adatvedelmi-iranyelvek

A cég címe

Könyves Kálmán krt. 76
1087 Budapest