Eladó -Fashion Trend Center, Budaörs

CCC Hungary Shoes Kft.

A munkavégzés helye
Budaörs
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATAID KÖZÉ FOGNAK TARTOZNI:
• Elégedett vásárlók számának növelése, a tökéletes vásárlói élmény biztosítása révén
• Az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétel akár mindennapos gyakorisággal
• Az áruk kipakolása és rendezése
• Az üzlet rendben és tisztán tartása
• A termékszabványok ismerete és használata
• A CCC üzletlánc arculatának gondozása

MIÉRT JÁRSZ JÓL VELÜNK?
• Biztos munkahely vár rád egy stabil dinamikusan fejlődő nemzetközi cégnél
• Átfogó betanulási program és folyamatos képzés vár rád
• Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk
• A munkába járás költségeit a vonatkozó jogszabályok alapján térítjük
• 30%-os dolgozói kedvezményben részesülsz a CCC és az ecipő kínálatából
• Cafeteria
• Barátságos légkörben támogató kollégákkal dolgozhatsz együtt

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

Egyéb béren kívüli juttatások

- Cafeteria
- Bonus
- 30%-os dolgozói kedvezmény

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A CCC Európa egyik vezető cipőértékesítő vállalata. 23 országában jelen lévő üzlethálózatunk közel 1500 márkaboltból áll, munkatársaink száma megközelíti a 15 000 főt. 2012-ben kezdtük meg magyarországi tevékenységünket, jelenleg 75 üzletünk van országszerte. 2019-ben veled szeretnénk folytatni fejlődésünket!

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

Alkotás utca 53.
1123 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Sallai Tamás
E-mail: Küldje el önéletrajzát