Mechanik pneuservisu (Ref. č.: P082018)

CARSTAR SERVICE, s.r.o.

Miesto práce
Pasienková, Podunajské Biskupice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie manuálnej práce v pneu-servise: vykonávanie všetkých činností a prác súvisiacich s prezúvaním a uskladňovaním pneumatík, najmä výmena kolies a prezúvanie pneu na motocykloch, osobných a nákladných motorových vozidlách, kontrola a posudzovanie stavu diskov a pneumatík, ich kompletné čistenie, ošetrovanie a
uskladňovanie.

práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie - 14 platov ..
- uvádzaný plat je nástupný základný plat
- 13. a 14. mzda - sezónna odmena,
- v závislosti od výkonnosti a celkového prístupu k plneniu pracovných povinnosti - výkonnostné odmeny.

Do nášho skvelého kolektívu v pneuservise hľadáme nových pracovitých kolegov, ktorým neprekáža fyzicky náročnejšia práca. Ak si technický talent, manuálne zručný, dokážeš prakticky myslieť, si zodpovedný, precízny a spoľahlivý, neváhaj nás kontaktovať mailom na resp. telefonicky na nižšie uvedené kontaky.
Vzdelanie a prax v odbore je výhodou, nie však podmienkou. Vítaný je každý, komu sa chce pracovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Automechanik

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, technická zdatnosť, pracovitosť, serióznosť, spoľahlivosť, vysoká miera zodpovednosti, príjemné vystupovanie a pro-zákaznícka orientácia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pasienková 5/C
821 06 Bratislava

Kontakt

ID: 1504616   Megjelentetés dátuma: 2018.08.31.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1000