Telefonos értékesítő azonnali kezdéssel, 6 órában

Call Center

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

XI. kerületben található call centerünkbe keresünk értékesítő kollégákat, napi 6 órás munkavégzéssel.

Feladatok:
- Kimenő hívások kezdeményezése értékesítési jelleggel
- Megrendelések és visszahívások rögzítése

Elvárások:
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
- Ügyfél központú és értékesítés orientált szemléletmód
- Jó kapcsolatteremtő készség
- Magabiztosság
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:
- Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit mi nyújtunk:
- Bejelentett munkaviszony
- Megbízható, stabil munkáltató
- Pozitív munkahelyi légkör
- Kellemes, igényes munkakörnyezet
- Kiemelkedő kereseti lehetőség
- Motivációs versenyek és jutalmak

Munkaidő:
H-P: 9-15:30

Fényképes önéletrajzzal e-mailen vagy telefonon (munkaidőben: H-P: 9-15:30): 70/381 23 31
[email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Telefonos operátorokat keresünk azonnali kezdéssel XI. kerületben található call centerünkbe.

A cég címe

Call Center

1119 Budapest

Kapcsolat