Szoftver és mobil alkalmazás fejlesztő

C4-NETWORKS Informatikai Kft.

A munkavégzés helye
Kisfaludy utca 6-8. 1. em. 109., Kecskemét, Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

IT Fejlesztő kollégákat keres a C4-NETWORKS Kft. Kecskeméti Irodájába!
Elhivatott, lelkes, érdeklődő fejlesztő kollégákat keresünk fiatalos csapatunkba!

Főbb feladatok:
- Üzleti folyamatokat szabályozó ügyviteli rendszer fejlesztése a felhasználók igényeihez illeszkedően
- Közreműködés a fejlesztés minden fázisában (tervezés, specifikáció, tesztelés, dokumentáció, hibafelderítés-javítás)
- Hibaanalízis és megoldási javaslatok kidolgozása

A fejlesztő kollégákkal kapcsolatos speciális elvárások:

Ügyviteli szoftver fejlesztő:
- HTML/PHP/MySQL/JavaScript technológiákban jártas
- Tisztában van pénzügyi és ügyviteli alapfogalmakkal

Mobilalkalmazás fejlesztő:
- iOS és Android natív alkalmazások készítésében gyakorlott

Beágyazott szoftver fejlesztő:
- C/C++ nyelven több éve fejleszt
- PIC mikrovezérlők használatától sem riad vissza
- ARM rendszerekre (Linux) fejleszt

A pozíciók betöltéséhez előnyt jelent:
- gazdasági informatikus végzettség

Amit kínálunk:
- fiatalos csapat, jó munkakörnyezet
- napi 8 órás, bejelentett munkaviszony
- azonnali kezdési lehetőség, kecskeméti központú munkavégzés
- versenyképes fizetés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

- Tárhely bérlés
- Tárhely továbbértékesítés, viszonteladói rendszer
- Magyar és nemzetközi domainek regisztrációja

A cég címe

C4-NETWORKS Informatikai Korlátolt Felelősségű Társaság
Kisfaludy utca 6-8. 1. em. 109.
6000 Kecskemét

Kapcsolat