Vevői Minőségbiztosítási Mérnök

BUSCH-HUNGÁRIA KFT.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország egyik legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó elismert partnere, németországi BPW csoport tagja. Hosszú távú munkavégzésre, munkatársat keres a következő pozícióban:

VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Elvárások:
- Felsőfokú mérnöki végzettség - Előny: gépész, vagy kohómérnök,
- Aktív német és angol nyelvismeret,
- Minőségbiztosítási eljárások ismerete: 8D, FMEA, SPC, PPAP,
- Gyártó/termelő vállalatnál minőségbiztosítás területen szerzett releváns tapasztalat,
- Tapasztalat vevői kapcsolattartás területén,
- Eredmény- minőség-, és vevőorientált szemlélet,
- Kiváló kommunikációs - és problémamegoldó képesség

Munkaköri feladatok:
- Új termékek bevezetése, új gyártósorok telepítése esetén részt vesz az új termékekhez,
- Kapcsolódó projektmunkában és képviseli a minőségbiztosítást a minőségtervezési
folyamatban,
- Folyamat- és termék minőségének felügyelete, kontrollja. Ehhez szükséges
dokumentációk készítése,
- Vevői reklamációk kezelése, azonnali intézkedések, akciótervek kidolgozása,
- Gyártott és kiszállított termékek minőségügyi nyomon követése.

Amit kínálunk:
- Fejlődő vállalat és vállalati környezet, folyamatos beruházások,
- Folyamatos szakmai fejlődés lehetőség és képzések,
- Versenyképes jövedelem-, ösztönző- és juttatási rendszer,
- Biztos, stabil munkahelyi háttér,
- Fiatal és dinamikus csapat. Kiváló munkahelyi légkör,
- Bejárás támogatása (Győrön kívülről).

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a következő cím valamelyikére: Busch-Hungária Kft. 9027 Győr, Martin u. 1. vagy human@busch-hungaria.hu e-mail címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország egyik legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó elismert partnere, a németországi BPW csoport tagja. Elsősorban a haszongépjármű-ipar számára készített öntvénygyártásra szakosodtunk és nemzetközi elismertségre tettünk szert. Célunk az, hogy szakembereink sok évtizedes tapasztalatát stabil, nemzetközi háttérrel ötvözzük, biztosítva ezzel a sikeres vállalat alapjait.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Martin u. 1
9027 Győr

Kapcsolat