Karbantartás műszakvezető

BUSCH-HUNGÁRIA KFT.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország egyik legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó vállalatának elismert partnere, a németországi BPW csoport tagja. Hosszú távú munkavégzésre, munkatársat keres a következő pozícióba:

KARBANTARTÁS MŰSZAKVEZETŐ

Munkaköri feladatok:

A Busch-Hungária Kft. területén lévő gépek, berendezések, kiszolgáló egységek és eszközök maximális rendelkezésre állásának biztosítása mechanikus és villamos javítási feladatok végrehajtásának koordinálásával.
A karbantartó munkatársak operatív vezetése, műszaki segítség nyújtás. Állapotfelmérések vezetése. A termelési folyamatokban rejlő javítási és optimalizálási lehetőségek feltárása. Munkaköréhez tartozó beszámolók, összegzések, javaslatok kidolgozása felettesei számára. Hétvégi karbantartási munkák szervezése, koordinálása és ellenőrzése. Kapcsolattartás a karbantartó mérnökök, társosztályok és a szervizek képviselőivel.

Elvárások:

- Középfokú műszaki végzettség, erős műszaki beállítottság
- Hidraulika, pneumatika ismeretek
- Minimum 3 éves tapasztalat gyártó berendezések karbantartásában
- Minimum 3 éves tapasztalat műszakvezetői beosztásban

Kompetencia elvárások:

- Határozott, gyors gondolkodású és döntés kész személyiség

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem-, ösztönző- és juttatási rendszer
- Biztos, stabil munkahelyi háttér
- Fejlődő vállalat és vállalati környezet, folyamatos beruházások
- Bővülő dinamikus karbantartói csapat
- Folyamatos szakmai fejlődés lehetőség és képzések

Munkarend:

- Többműszakos, megszakítás nélküli

Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezését várjuk: Busch-Hungária Kft., 9027 Győr, Martin u. 1, vagy, human@busch-hungaria.hu email címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország egyik legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó elismert partnere, a németországi BPW csoport tagja. Elsősorban a haszongépjármű-ipar számára készített öntvénygyártásra szakosodtunk és nemzetközi elismertségre tettünk szert. Célunk az, hogy szakembereink sok évtizedes tapasztalatát stabil, nemzetközi háttérrel ötvözzük, biztosítva ezzel a sikeres vállalat alapjait.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Martin u. 1
9027 Győr

Kapcsolat