Technický zástupca pre Firestone Building Products

Building Products, s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 35, 851 01 Petržalka, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500 - 2500 EUR, v závislosti na skúsenostiach + iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technické centrum v Bratislave je vedúcim technickým centrom spoločnosti Firestone Building Products pre východnú Európu, krajiny SNŠ, Pobaltie a Škandináviu. Všetky aktivity a činnosť spoločnosti Building Products, s.r.o. sú exkluzívnou podporou spoločnosti Firestone.

Po absolvovaní odbornej prípravy v rámci technického oddelenia spoločnosti Firestone, budete zodpovedný za poskytovanie technickej podpory našej sieti dodávateľov, distribútorov a partnerov. Hlavný región zastúpenia bude Rusko, preto plynulá znalosť ruského jazyka (písomne aj verbálne) je nevyhnutnou podmienkou.

Náplňou Vašej práce bude:

• Technická podpora v priebehu realizácie projektu
• Príprava projektu vrátane návrhu systémov, inštalačných detailov, cenových ponúk a popisu materiálov
• Školenia pre našich dodávateľov v oblasti hydroizolácie plochých striech a jazierkových fólií
• Vykonávanie technických inšpekcií strešných systémov a hydroizolácii jazierok za účelom získania záruky
• Inšpekcia realizovaných systémov alebo produktov, ktoré nesplnili štandardy kvality
• Odborné semináre, prezentácie a školenia

Na tejto pozícii ponúkame:
• adekvátne finančné ohodnotenie s rôznymi ďalšími výhodami
• pracovnú príležitosť v prestížnej medzinárodnej spoločnosti
• notebook, telefón, firemné auto
• medzinárodné skúsenosti
• vzdelávacie semináre, školenia a zahraničné služobné cesty

Informácie o výberovom konaní

Zašlite Váš živopis na e-mail: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, stavebné

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Váš profil:

• výborná znalosť ruského jazyka písomne aj verbálne (ďalšie jazyky výhodou)
• vodičský preukaz B
• schopnosť komunikovať, spolupracovať v tíme

Osobnostné predpoklady:

• manuálna zručnosť, cieľavedomosť, spoľahlivosť
• flexibilita a ochota cestovať do zahraničia
• komunikatívnosť, dôveryhodnosť, zodpovednosť

Firestone Building Products, division of Bridgestone Americas Holding Inc., is a world-leading manufacturer of synthetic waterproofing membranes for the roofing and lining industry.

Firestone Building Products' Eastern Europe Technical Center located in Bratislava, Slovakia is the company’s head technical center for Eastern Europe, CIS countries, Baltic States and Scandinavia which performs their technical activities via their subsidiary company Building Products, s.r.o. fully dedicated only to Firestone’s activities.

Firestone Building Products' Eastern Europe Technical Center provides comprehensive technical services to a network of Firestone distributors and contractors, as well as to specifiers, consultants and building owners throughout Eastern Europe, CIS, BS, SCAN.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kopčianska 35
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Strelec
Tel.: +421 908 548 348
E-mail: poslať životopis
ID: 1807511   Megjelentetés dátuma: 2018.11.05.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1500 - 2500 EUR, v závislosti na skúsenostiach + iné benefity