Könnyű fizikai dolgozó

Budapesti telephelyű kereskedelmi cég szegedi kirendeltsége

A munkavégzés helye
Szeged (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szegedi munkahelyre keresünk KÖNNYŰ FIZIKAI DOLGOZÓKAT, elsősorban délutáni műszakra (14:30 - 23:00 óráig).

Feladat:
- Kozmetikai alapanyagok kézzel történő kiszerelése, betöltése, címkézése, csomagolása
- Feladásra kerülő csomagok összekészítése, csomagolása, dobozolása.

Amit kínálunk:
- Egy jól működő csapat tagja lehet.
- Biztos, versenyképes jövedelem
- Kulturált munkakörülmények

Elvárások:
- Megbízhatóság
- Rendszerető, és betartja a szabályokat, előírásokat.
- Körültekintően és precízen képes dolgozni.
- A munkájáért felelősséget vállal.

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével és bérmegjelöléssel lehetséges.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése