330 000 - 430 000 HUF

Folyamatszabályozó munkatárs

Budapesti Metropolitan Egyetem

A munkavégzés helye
Budapest, Nagy Lajos király útja
Munkaidő
teljes munkaidő
Munkabér (bruttó)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Budapesti Metropolitan Egyetem Magyarország legnagyobb magánegyeteme pályázatot hirdet FOLYAMATSZABÁLYOZÓ szakértő munkakör betöltésére.

Az új munkatársunk főbb feladatai:

- A hallgatók teljes körű tanulmányi adminisztrációjához kapcsolódó folyamatok kialakítása, együttműködés kapcsolódó területekkel az egyetemi szintű szabályzatok kialakításában
- Jogszabályi, és Hallgatói Követelményrendszer változások a követése, folyamatok módosítása, dokumentációk frissítése,
- A folyamatok és a hallgatók felé történő kommunikáció jogi megfelelősségének biztosítása,
- Oktatási anyagok, rövid ismertetők késztése, tudásbázis szerkesztői feladatok

Az ideális jelöltünk:

- Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
- Min. 2 éves releváns munkatapasztalata van
- Analitikus a gondolkodásmódja
- Kiváló szervező,- és kommunikációs képességgel bír
- Konszenzusos megoldásokra törekszik
- Felelősségteljes, határozott személyiség
- Magabiztosan használja az MS Office programokat

Előnyt jelent:

- Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
- Jogi, szabályozói környezetben szerzett jártasság
- ISO minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
- Neptun tanulmányi rendszer ismerete

A munkavégzés helye: Budapest, Örs vezér tere
Munkaidő: Heti 40 óra

Bérinformációk

Bruttó 330-430 ezer Ft

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Nagy Lajos király útja 1-9.
1148 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Seregi Zsanna
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3734014   Megjelentetés dátuma: 2019.08.07.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Bruttó 330-430 ezer Ft