Logisztikai adminisztrátor

Budapest Party Service Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapest Party Service Kft. logisztikai részlegébe keres 4 órás munkaidőben irodai munkatársat adminisztrátor munkakörbe.

Rugalmas munkaidő!
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Munkavállaló főbb feladatai:
- számlákkal, szállítólevelekkel kapcsolatos adminisztráció
- beszállítókkal való kapcsolattartás, rendelések leadása, ajánlatok bekérése
- tehergépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés
- munkaüggyel való kapcsolattartás a raktári dolgozók ügyeiben

Elvárások:
- számítógép (Word, Excel) felhasználó szintű ismerete

Előny:
- angol nyelvtudás
- jogosítvány, saját gépjármű

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges a lenti gombra kattintva vagy hívd a 20/ 348-9380 telefonszámot!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk immár 15 éve a hazai vendéglátás meghatározó szereplője. Fő tevékenységi körünk az étteremüzemeltetés és a catering. Cégcsoportunk tagjai: a Budapest Party Service, a Pesti Vigadóban található VígVarjú Étterem, a VakVarjú Éttermek, - Buda, Pest, Újlipót, Csónakház, VakVarjú Beach Bistro - a Bodza Bistro, a Mákvirág Étterem, a Fasírt Kitchen, a VakEgér Tőzsdekocsma és három saját rendezvénytermünk az Öbölház és a Corner Rendezvényterem és a Dunai Csónakház. Cégünk sikerességét bizonyítja, hogy 2010-től a Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség védnöki táblájával kitüntetett party service vagyunk, és 2012-ben az Év rendezvény szolgáltatója címet is elnyertük. Évente több mint hétszáz alkalommal biztosítjuk házon kívüli események vendéglátását. Az évi több mint százezer vendég kiszolgálását kétezerötszáz fős eszközparkunkkal, egyedülálló rendezvénykonyhánkkal tesszük lehetővé.

A cég címe

Paulay Ede utca 7.
1061 Budapest